Bezpečnostné prvky

 
 
Úvod > Bezpečnostné prvky
 

Bezpečnosť sekčných brán TRIDO

Ochrana proti pricviknutiu prstov

Sekčné brány TRIDO sa vyrábajú presne pre stavebný otvor Vašej garáže zo 40 mm hrubých panelov sendvičového typu s vonkajším a vnútorným zinkovaným a striekaným plechom hrúbky 0,5 alebo 0,7 mm. Plechy sú spojené polyuretánovou penou a spoločne vytvárajú kompaktný a pevný panel s vysokou tepelnou izoláciou ( U = 0,92 W . m -2 . K -1 ). Spoje panelov sú špeciálne tvarované tak, aby sa zamedzilo prípadnému pricviknutiu prstov pri zatváraní brány.
 
 

Bezpečnostné systémy 

Sekčné brány TRIDO v spojení so samosvorným stropným pohonom Sommer tvoria ideálne riešenie. Brány majú poistku pri pretrhnutí pružiny, ktorá zamedzuje pádu krídla. Bezpečnostná vypínacia automatika spoľahlivo zastaví bránu pri náhlom výskyte prekážky v dráhe brány.  Diaľkové ovládanie s frekvenciou FM 868,8 MHz s extrémne bezpečným systémom plávajúceho kódu - SOMLOQ.
 
 
 
 
 

Bezpečnostné prvky priemyselných brán TRIDO

Lišty

Ochranné lišty vybavené senzorom pre zabezpečenie brán, turniketov, alebo priemyselných brán v miestach, kde môže dôjsť k ohrozeniu ľudí.

Rohože

Slúžia pre plošné zabezpečenie miest v okolí strojov, automatické otváranie dverí, detekciu osôb a vecí a na zabezpečenie nebezpečných zón.
Pomocou zaťaženia bezpečnostnej rohože dôjde k vypnutiu stroja, otvoreniu dverí, alebo upozorneniu na pohyb v takto zabezpečenej zóne.

Nárazníky

Účelom kontaktných nárazníkov je znemožnenie zrážky bezobslužných vozíkov s osobami alebo predmetmi
 
Toto je umožnené:
  • rýchlym zabrzdením vozíka
  • mäkkou deformačné zónou nárazníka

 

 

Podlahový profil AntiMyš

Nerezová ochranná lišta zabraňujúca priechodu hlodavcov

Nerezová ochranná lišta výšky 19 mm zabraňujúca priechodu myšiam a iným hlodavcom mezi zemou a spodnou tesniacou gumou brány. Táto lišta sa jednoducho priskrutkuje k podlahe v mieste dosadania brány, bez nutnosti akýchkoľvek úprav brány, alebo jej častí. Brána dosadá do lišty, ktorá vyrovná prípadné nerovnosti podlahy a znemožní tak priechodu myší pod gumovou koncovkou.
 
Použitím tejto ochrannej lišty zvýšite komfort Vašej brány a získate pomocníka v boji s nežiadúcimi návštevníkmi Vašej garáže, skladu, haly a pod.
 
 
Chcem objednať 2,5m dĺžku, alebo 3m dĺžku.
 
 
 
 
Výhodná ponuka