Sekčné brány

 
 
Úvod > Sekčné brány
 

Hlavné výhody sekčných garážových brán TRIDO

Výsuvné sekčné garážové brány predstavujú štandard v oblasti garážových brán. Vďaka výsuvnému mechanizmu, ktorý vráta vysunie na miesto pod stropom, je možné efektívne využiť celý priestor garáže. Samozrejmosťou je použitie pohonu na diaľkové ovládanie, vďaka ktorému je celý proces jednoduchšie, bezpečnejšie a pohodlnejšie.

Spoľahlivosť, výborné tepelno-izolačné vlastnosti a dôraz na estetické riešenie. To sú hlavné prednosti našich výsuvných sekcionálnych garážových brán. A vďaka výhodnej cene a nadštandardným záručným podmienkam sú ideálnym riešením pre akýkoľvek projekt.

  • Jednoduché a komfortné ovládanie
  • Bezporuchová prevádzka
  • Flexibilné prevedenie bočných pántov
  • Dokonalé tesnenie po celom obvode
  • Vysoká životnosť podlahového tesnenia
  • Využitie moderného spôsobu spájania plechov

Jednoduché a komfortné ovládanie

Vďaka použitej technológii torzných pružín je hmotnosť brány spoľahlivo vyvážená, a Vy si môžete užívať pohodlnú a bezpečnú manipuláciu s bránou.

Bezporuchová prevádzka

Vlastnosti použitých materiálov a technológií vedú k bezproblémovej prevádzke Vašej garážovej brány. Používame iba odolné nylonové ložiskové kolieska, vďaka ktorým je celý systém viac ako spoľahlivý. V prípade výpadku prúdu je použitý systém "Odblokuj" pre núdzové otvorenie brán.

Flexibilné prevedenie bočných pántov

Bočné pánty sú súčasťou každej brány. Slúžia na nastavenie utesnenia po stranách stavebného otvoru. Vďaka flexibilnému prevedeniu je možné nastaviť prítlak brány na tesnenie.

Dokonalé tesnenie po celom obvode

Spôsob prevedenia horného a bočného tesnenia spolu so spodnou tesniacou lištou, ktorá dokonale priľne k podlahe, zabezpečí kompletné tesnenie po celom obvode garážovej brány. Oblasti tesnenia je vo vývojovom centre našej spoločnosti prikladaná nemalá dôležitosť - jedným z dôležitých parametrov pre našich zákazníkov je aj miera úspor vďaka kvalitným izolačným vlastnostiam.

Vysoká životnosť podlahového tesnenia

Podlahové tesnenie je jedno z najnamáhanejších častí brány - preto používame tie najkvalitnejšie komponenty renomovaných značiek. Rozvetvený gumový profil zaistí vysokú životnosť a priľnavosť.

Využitie moderného spôsobu spájania plechov

Naše garážové brány využívajú TOX - moderný spôsob spájania plechov bez nitovania, alebo zváranie. Spoje medzi sekciami sú špeciálne tvarované tak, aby pri otváraní nemohla medzi nimi vzniknúť medzera, do ktorej by sa mohli priškripnúť pri zatváraní brány prsty.
 
Bránové krídlo pozostáva zo sekcií vysokých 50cm, alebo 61 cm. Sekcia je z 40 mm hrubého sendviča zloženého z vnútorného a vonkajšieho plechu 0,5 mm spojeného polyuretánovou penou. Garážová brána je navyše nadľahčovaná vyrovnávacou pružinou, takže aj jej ručné ovládanie je veľmi jednoduché a nevyžaduje veľkú fyzickú silu.
 

sekční brány nepatří mezi bezpečnostní dveře. Třídy bezpečnosti jsou dány díky dvojitému mechanickému zamykání, neodvrtatelnému štítku kování a další jednotlivé části. Na sekční bránu je možné tyto jednotlivé části přidat, ale bez certifikace.

 

Doplnkové info:

Prestup tepla panelu U = 0,578 až 0,93 W/m2K

U celej štandardnej garážové brány je to podľa certifikátu U = 1,5 W/m2

Certifikácia na hlukový útlum až RW = 25dB.

 
 
 
 
Výhodná ponuka