Krídlové brány

 
 
Úvod > Krídlové brány
 

Krídlové brány TRIDO

Krídlové brány sú tradičným riešením pre všetky garáže s obmedzeným vnútorným priestorom (kde sa nedajú použiť brány výsuvné), alebo požiadavkou jednoduchého priechodu osôb. TRIDO ich vyrába priamo na mieru, v modernom dizajne, v desiatkach dekorov dreva a možnosťou širokého radu doplnkov.
 
Oceľový zinkovaný rám brány je obložený hliníkovým systémovým profilom s kvalitnou povrchovou úpravou prírodný elox. Bránové krídlo je zložené zo 4 a viac sekcií uložených v krídle horizontálne. Oceľové sendvičové sekcie s prerušeným tepelným mostom zaručujú veľmi dobré tepelno izolačné vlastnosti brány. Spoje medzi krídlami a rámom brán sú špeciálne tvarované tak, aby integrovaný gumový prvok utesnil brány po celom obvode. Krídla môžu byť rozdelené rovnakým pomerom alebo môžu byť medzi sebou asymetrické (priechod pre chodcov).
 
Brány sú zabezpečené v zavretej polohe ručným rozvorovým mechanizmom spoločne s uzamykateľným kovaním kľučka / kľučka alebo kľučka / guľa. 
Pre zaistenie brán v otvorenej polohe slúži štandardne dodávaná aretácia otvorenej polohy umiestnená v hornej časti brány.
 
Brány môžu byť vybavené automatickým pohonom nemeckého výrobcu SOMMER, ktorý je špičkou v odbore automatizácie (certifikované až na 80 tisíc cyklov). Súčasťou dodávky v prípade automatického ovládania je špeciálna ochranná guma proti zovretiu prstov. 
Veľmi elegantný design a vysoká úžitková hodnota, sú vlastnosti, ktoré charakterizujú krídlové sekcionálne brány TRIDO.
 
Krídlové sekcionálne brány TRIDO v spojení so širokou škálou dekorov dreva, druhov presklenia a mnohých doplnkov tvorí ideálne riešenie pre Vašu garáž.
 

Prednosti krídlových brán TRIDO:

Rám - oceľový zinkovaný, obložený hliníkovým profilom
Tesnenie - po obvode krídiel
Ručná rozvora - zabezpečenie brán
Aretácia krídel - zamedzí zatvorenie krídel brány pri prejazde
Ochranná guma - proti zovretiu prstov
Tiahla pohonu - ovládanie stropným pohonom

 

 
 
 
Výhodná ponuka