Sekčné brány EVO

 
 
Úvod > Sekčné brány EVO
 

Sekčné brány TRIDO EVO

 

Revolúcia vo výmene starých garážových brán za nové bez nutnosti stavebných úprav.

 

Privátne sekčné garážové brány TRIDO Evo sú ideálnym riešením pre jednoduchú a rýchlu výmenu starých krídlových, alebo výklopných brán za nové sekčné. Pri výmene odpadá vybúranie zárubne starých brán a rozmetanie otvoru. Brány TRIDO Evo môžu byť umiestnené na vonkajšej strane otvoru, preto neskracujú úžitkovú dĺžku garáže. Konštrukcia sekčných brán TRIDO Evo využíva existujúce oceľové (drevené) zárubne pôvodných brán. Po vysadení existujúcich krídel brány sa odstránia pánty zo zárubne a z exteriéru sa osadí nosný rám vodiacich koľajníc nových sekčných brán, ktorý existujúcu zárubňu z exteriéru opticky prekrýva.

 

Bránové krídlo je zložené zo 4 a viac sekcií. Oceľová sendvičová sekcia s prerušeným tepelným mostom a celo-obvodové elastické gumové tesnenia zaručujú najlepšie tepelno izolačné vlastnosti brány. Spoje medzi sekciami sú špeciálne tvarované tak, aby v prevádzke nemohlo dôjsť k úrazu, napr. priškripnutiu prstov. Sekcie jazdia v koľajnici na kladkách s guličkovými ložiskami. Brány sú navyše nadľahčované pružinou, takže ani ručné ovládanie si nevyžaduje veľkú fyzickú silu. Veľmi tichý chod, vysoká spoľahlivosť a maximálne dlhá životnosť sú vlastnosti, ktoré charakterizujú sekcionálne brány TRIDO.

 

S automatickým pohonom nemeckého výrobcu SOMMER, ktorý je špičkou v odbore automatizácie (certifikované až na 80 tisíc cyklov), tvorí ideálne riešenie pre Vašu garáž.

 
 
 

EVO ako evolúcia

Uzatvorte s nami servisnú zmluvu, získajte predĺženú záruku a o servis vašej novej brány sa nemusíte starať celých 5 rokov.

Ľahšie to už nejde.

SERVIS

 

 
 
 
Výhodná ponuka