O nás

 
 
Úvod > O nás
 

O nás a spoločnosti TRIDO

Spoločnosť TRIDO s.r.o. s administratívnym sídlom v Blansku zaberá dominantné postavenie vo výrobe automatických dverí, turniketov, garážových a priemyselných brán na trhu v Českej republike. Počiatok firmy sa datuje od roku 1995. V priebehu ďalších rokov firma vybudovala nové výrobné a skladové priestory a rozrástla sa o ďalšie pobočky po celej republike aj v zahraničí. Medzi najvýznamnejšie pobočky patria Praha, Plzeň, Opava a Zvolen.
 
Odborný tím pracovníkov zabezpečuje zákazníkom kompletný servis - od návrhu najvhodnejšieho technického riešenia cez výrobu s použitím vyspelých moderných technológií až po zabezpečenie profesionálnej inštalácie vrátane záručného a pozáručného servisu. TRIDO je nositeľom certifikátu ISO 9001:2009.
 
Vzhľadom k veľkému rozsahu zákaziek a inštalácií vybudovala spoločnosť TRIDO sieť autorizovaných montážnych firiem po celej Českej republike. O kvalite výrobkov sa presvedčili aj firmy a zákazníci zo Slovenska a zahraničia. Firma Trido kladie dôraz na kvalitu a dlhodobú životnosť výrobkov. Výsledkom dobrej práce sú tisíce spokojných zákazníkov. Ak sa aj Vy chcete presvedčiť o kvalitách našej firmy navštívte našu pobočku vo Zvolene alebo priamo sídlo firmy v Blansku.

Naša spoločnosť TGV s.r.o. nadväzuje na činnosť spoločnosti TRIDO na Slovensku a zabezpečujeme predaj a servis v celom rozsahu.